Lauko diena "Verslo idėjos naujai pradžiai"

Dzūkijos VVG atstovai 2017 m. gruodžio 20 d. dalyvavo renginyje Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus r.  Informacinį viešinimo ir aktyvinimo renginį kartu su lauko diena organizavo Alytaus rajono vietos veiklos grupė, bendradarbiaudama su Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centru.

 „Ekologiško šaltalankių ūkio „AMBERRY“ savininkės Daivos Kvedaraitės ūkyje, Venciūnų k., dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti ūkį (šiltnamius kuriuose auginami sodinukai, uogų purtymo ir apdirbimo procesus), dalyvauti produktų iš šaltalankių degustacijoje ir išgirsti nepaprastai įdomų Daivos pasakojimą apie sunkią pradžią, patirtus sunkumus. Visi dalyvavusieji galėjo drąsiai užduoti visus klausimus rūpima tema. Renginio metu LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė kalbėjo apie paramas vietos bendruomenėms ir socialinio verslo galimybes Lietuvoje. Esamas ir būsimas finansavimo galimybes pristatė Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė. Savo patirtimi taip pat dalinosi ir versli šeima, pasinaudojusi viena iš Dalios siūlomų galimybių, MB „Arcmedis“ ir MB „Mobiliosios pirtys ir kubilai“ įkūrėjai Karolis ir Gintarė Giruliai pristatė ir pademonstravo kuriamus lankus, strėles bei mobilias pirtis nuomojančios įmonės veiklą. Alytaus rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Vida Vrubliauskienė kalbėjo apie galimybes verslui įgyvendinant Alytaus vietos veiklos grupės strategiją.

  Pasibaigus pirmajai renginio daliai, visi buvo kviečiami į Alovės amatų kiemelį, kur taip pat yra įsikūrusi ir  bendruomenė VO „Susiedai“, jos pirmininkė Asta Kisielienė papasakojo apie savo bendruomenės veiklas, vykdomas edukacijas (žvakių liejimą, bandų kepimą, vytelių pynimą ir kita),  aprodė patalpas. Po pristatymo dalyviai buvo kviečiami dzūkiškų pietų.

   

Apie renginį: http://alytausrvvg.lt/informacinis-viesinimo-ir-aktyvinimo-renginys/