Mokymai „Socialiniai tinklai – įrankis verslui“ – gegužės 10 d.

Teritorinio projekto „Dzūkijos piliakalnių kelias“, Nr. 44TT-KV-18-1-03519-PR001 mokymai tema  „Socialiniai tinklai – įrankis verslui“, vyks 2019 m.  gegužės 10 d.

Mokymų vieta – Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras, Basanavičiaus g. 20, Jieznas, Prienų r.

Laikas 10.00–17.00 val.  Į šį laiką įskaičiuotos dvi kavos pertraukėlės ir pietūs.  

Mokymai dviejų dalių:

–        teorinė: Socialinių tinklų apžvalga ir specifikacija; Socialinių tinklų svarba; Kuriamo turinio svarba ir analizė; Komunikacijos socialiniuose tinkluose pavyzdžiai – ko vengti ir ko siekti.

–        praktinė: Pasiruošimas reklamai facebook'e – puslapio kūrimas, informacijos pildymas, vizualaus sprendimo pavyzdžiai ir patarimai; Facebook Ads paskyros sukūrimas ir paruošimas naudojimui (esant poreikiui iš auditorijos). Auditorijos auginimas – teisingi būdai ir vengtinos klaidos. Facebook puslapių statistikos – į ką reiktų atkreipti dėmesį ir kuo vadovautis vykdant komunikaciją. Skirtingi reklamos tipai ir jų nustatymai, į ką atkreipti dėmesį kuriant puslapio turinį ir norint jį viešinti.

Paslaugos teikėjas – UAB Viecinis, lektorės: Milda Staugaitienė,  Monika Balčiauskaitė.

Dalyvių skaičius – 20, tikslinė grupė – bendruomenių nariai, „Dzūkijos piliakalnių kelio“ piliakalnių globėjai, teiksiantys paslaugas piliakalnių lankytojams.

Dalyvavimas mokymuose patvirtinamas parašais Dalyvių sąraše vietoje.

Projekto viešinimo tikslais mokymų  metu bus fotografuojama.

Dalyviai gaus išklausytų mokymų pažymėjimus.

Mokymai organizuojami  įgyvendinant teritorinį projektą „Dzūkijos piliakalnių kelias“, Nr. 44TT-KV-18-1-03519-PR001.