Kvietimas dalyvauti seminare internetu birželio 30 d.

„Versli Lietuva“ 2019 metais pristatė Viešųjų paslaugų perdavimo gidą, o kad gidas neliktų tik dar vienas dokumentas, atliko du pilotinius viešųjų paslaugų perdavimo projektus Kaišiadorių rajono ir Kauno miesto savivaldybėse. Birželio 30 d., 10 val., pristatys tarpinius pilotinius projektų rezultatus, kuriais dalinsis tiek savivaldybės, tiek paslaugų tiekėjai. Taip pat svečias iš Olandijos pasidalins gerąja viešųjų paslaugų perdavimo praktika savo šalyje.

Seminare dalyvaus:

  • Inga Juozapavičienė, „Verslios Lietuvos“ verslumo departamento direktorė;
  • Vincent Belgraver, „Sinzer“ vyresnysis poveikio konsultantas Olandijoje (pranešimas vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu);
  • Jolanta Baltaduonytė, Kauno miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriaus vedėja;
  • Eglė Mockevičienė, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja;
  • Rugilė Bitautaitė, „Senjoro“ programos vadovė.

Seminaras yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/1hVgkkPd5XgSVjNZ8

Tiesioginės transliacijos nuoroda bus pasiekiama tik užsiregistravusiems dalyviams, kurie gaus visą reikiamą informaciją apie prisijungimą registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

Jei užpildėte registracijos formą, tačiau iki birželio 30 d., 9 val., jūsų nepasiekė informacija apie prisijungimą prie seminaro transliacijos, kviečiame patikrinti visus savo elektroninio pašto aplankus arba susisiekti el. paštu: a.pulauskaite@verslilietuva.lt.