"Super kaimo" rinkimai

        Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną galime švęsti kitaip. Kovo 11-osios proga Krikštonių laisvalaikio salė ir Krikštonių kaimo bendruomenė kvietė nuotoliniu būdu dalyvauti "Super kaimo" rinkimuose! Į šį mūsų kvietimą atsiliepė šeši kaimai. Tai Stebuliai, Gegutė, Ginčionys, Žilvičiai, Gudonys ir Krikštonys.

Kovo 10 - 14 dienomis vyksiančių virtualių varžybų metu buvo prašoma kiekvieno kaimo komandos atstovų atlikti įvairias užduotis Visų dalyvių užduočių sprendimais ir rezultatais buvo dalijamasi viešai, Krikštonių Facebook paskyroje. Nugalėtojai buvo išrinkti remiantis "like" paspaudimų skaičiumi.

O užduočių buvo įdomių: rinkome įdomiausią kaimo pristatymą, stebėjome talentų šou, ieškojome įvairių objektų  kaimų teritorijose, dalinomės nuotraukomis ir dar daugiau!

 Kovo 10 d. buvo prisistatymas. Kiekvienas kaimas turėjo paruošti po vaizdo įrašą ar nuotrauką (su aprašymu), kuriame pristatė savo atstovaujamą gyvenvietę

 Kovo 11 d. buvo rodomas kaimo talentas.  Talentu galėjo būti visi, raginome pasitelkti vaizduotę! Laukiami buvo dainininkai, šokėjai, eilių autoriai/deklamuotojai, dailininkai, fotografai, rankdarbių kūrėjai, skanaus maisto gamintojai.

 Kovo 12 d. - objekto paieškos konkursas. Kaimai turėjo surasti seniausią pastatą (tai galėjo būti tiek gyvenamasis namas, tiek kitos paskirties statinys) ir įamžintas nuotraukoje!

 Kovo 13 d. – spalvotas patiekalas. Reikėjo pagaminti patiekalą iš tokių ingredientų, kuriuose atsispindėtų trispalvės spalvos: geltona, žalia ir raudona.

 Kovo 14 d. – reikėjo sukurti eiliuotą posmą , pavartojant 11 žodžių. Žodžiai, pavartoti kūrinyje, turėtų būti šie: medis, laukas, laisvė, upė, žolė, saulė, diena, vėjas, namas, dangus, šypsena.

Džiaugėmės aktyviu kaimų dalyvavimu. Sužinojome daug naujo apie tuos kaimus. Kovo 16 d. skelbėme nugalėtojus. Daugiausia taškų surinko Stebulių kaimas. Tačiau ir kiti kaimai mažai kuo nusileido. Visiems dalyviams buvo įteikti prizai su užrašu ,,Super kaimas 20121‘‘.

Dėkojame visiems kurie dalyvavo, komentavo ir dalijosi savo puslapiuose.

Konkurso nuotraukos: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Krikstonys&set=a.4568877879795693

Krikštonių laisvalaikio salės vadovė ir Krikštonių kaimo bendruomenės pirmininkė Lena Švetkauskienė