Dzūkijos VVG atstovai dalyvavo socialinio verslo forume

2017 m. kovo 29 d. Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos (Dzūkijos VVG) atstovai dalyvavo Socialinio verslo forume, kuris vyko Vilniuje LR Žemės ūkio ministerijoje.

Forumas pritraukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio ekspertus bei praktikus, kurie savo įžvalgomis ir patirtimi pasidalijo su gausia klausytojų auditorija. Forumo dalyvius bei svečius sveikino žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis bei Jungtinės Karalystės ambasadorė Lietuvoje Claire Lawrence.

Pasak žemės ūkio ministro B. Markausko, socialinis verslas gali tapti puikiu įrankiu kaimo vietovėse siekti numatytų tikslų bei sudaryti sąlygas iniciatyviems kaimo žmonėms imtis veiklos, kuri kurtų geresnę socialinę aplinką.

„Socialinis verslas, nukreiptas į skurdo mažinimą, yra iššūkis, tačiau aš džiaugiuosi matydamas, kad bendruomenės yra pasirengusios įgyvendinti socialinį verslą ir atlikti viešąsias paslaugas. Šie susibūrę bendram tikslui žmonės geriausiai žino, ko konkrečiai bendruomenei reikia, o mes turime jiems padėti. Mūsų Vyriausybės nuostata – paprastinti kontrolės mechanizmus, kad bendruomenės galėtų veikti, pamažu įgyvendinama, tikiu, kad ateityje mūsų laukia gražus ir prasmingas bendradarbiavimas“, – teigia ministras B. Markauskas.

 

 Forumą organizavo: Britų Taryba, NVO Avilys, Gerinorai.lt ir LR Ūkio ministerija.