STRATEGIJA

2014-2020

STRATEGIJA

2010-2015

PROJEKTAI

DOKUMENTAI

Naujienos

Vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos visuotinis narių susirinkimas

Birželio 10 d. Gėluvoje (Raseinių r.) įvyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos visuotinis narių susirinkimas.

Dzūkijos VVG Lazdijų r. savivaldybės kaimo bendruomenių interesus atstovauja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungoje.

Atvira ir keliaujanti bendruomenė ,,Vytauto ir totorių bei karaimų palikimas Lietuvoje“

Kadangi 2021-ieji – Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metai, Lietuvos totorių bendruomenė atstovas Ipolitas pristatė, totorių bendruomenės kultūrą ir gyvenimą Lietuvoje.

Kviečiame registruotis į informacinį nuotolinį renginį

Birželio 22 d. 13 val. vyks projekto „Pažangaus kaimo tinklaveikos kūrimas“ pristatomasis renginys

Renginio metu sužinokite, ką reiškia pažangi bendruomeninė organizacija, kodėl verta savo bendruomenėje sėsti prie vieno stalo ir kurti strategiją, kokias galimybes Jūsų bendruomenei atveria dalyvavimas šiame projekte.

Renginyje kviečiami dalyvauti Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenių nariai, vietos gyventojai, ūkininkai, vietos verslo, valdžios atstovai ir kiti kaimo plėtros dalyviai.

Renginio programa čia.

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS PAGAL NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2021 METŲ VEIKSMŲ PLANO 1.1.4 PRIEMONĘ „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ

     Lazdijų rajono savivaldybės administracija kviečia bendruomenines organizacijas, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas ir Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas, teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonę ,,Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė).

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra vėl kviečia Jus į lauko dieną - gerosios patirties sklaidos renginį „gyvai“ „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra tęsia renginių ciklą „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“, kuris dėl pandemijos buvo atidėtas neribotam laikui.

Jau birželio 15 d. dalyviai kviečiami į lauko dieną – gerosios patirties sklaidos renginį Kėdainių regione.

Renginys prasidės 9.30 val. Krakių kultūros centre, antroje dalyje – praktinių vietos pavyzdžių lankymas.

Kvietimas į nemokamus mokymus

Kviečiame į nemokamus mokymus „Jauno verslo galimybės ir verslumo skatinimas įgyvendinant Dzūkijos VVG strategiją. Projektinių idėjų generavimas ir aptarimas“