VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra vėl kviečia Jus į lauko dieną - gerosios patirties sklaidos renginį „gyvai“ „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra tęsia renginių ciklą „Sveikesnis maistas – geresnis gyvenimas“, kuris dėl pandemijos buvo atidėtas neribotam laikui.

Jau birželio 15 d. dalyviai kviečiami į lauko dieną – gerosios patirties sklaidos renginį Kėdainių regione.

Renginys prasidės 9.30 val. Krakių kultūros centre, antroje dalyje – praktinių vietos pavyzdžių lankymas.

Čia pristatysime galimybes didinti kaimo gyventojų socialinę įtrauktį, bendradarbiavimą bei ekonominę plėtrą organizuojant trumpąsias maisto tiekimo grandines. Kalbėsime apie vietos maisto sistemas: savivaldos, bendruomenės bei trumpųjų tiekimo grandinių dalyvių bendradarbiavimą. Aptarsime naujausias patirtis vystant verslą Kėdainių regione ir analizuosime sėkmingai veikiančius vietos bendradarbiavimo, trumpųjų maisto tiekimo grandinių pavyzdžius.
 

Informacija skirta vietos politikams, savivaldybių darbuotojams, aktyviems ūkininkams ir kaimo bendruomenių nariams bei vietos žiniasklaidos atstovams.

Būtina išankstinė registracija - https://forms.office.com/r/a3fr0ENfwt
Renginio data: 2021-06-15
Renginio pradžia: 9.30 val.
Renginio vieta: Krakių kultūros centras, Laisvės a. 1, Krakių mstl., Kėdainių r. sav.

Renginio programa 

Agentūros Verslumo skatinimo ir tautinio paveldo skyrius tęsia gerosios patirties sklaidos renginių ciklą Lietuvos regionuose. Tai jau ketvirtasis ciklo renginys. Ankstesni vyko Varėnos bei Zarasų rajonuose prieš šalyje paskelbiant karantiną ir spalio 9 d. Klaipėdos regione.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“.